Тячів Life

A+ A A-

Тячівська райрада просить від Кабміну грошей на ремонти доріг

DSC 0149Відповідне звернення сьогодні прийняли депутати  на третьому пленарному засіданні другої сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. За нього проголосували поіменно всі присутні у залі 37 народних обранців.

Як наголосив голова районної ради Василь Каганець ситуація з дорогами, які були пошкоджені та зруйновані внаслідок паводку 20-22 листопада 2015 року катастрофічна. Про що знає і голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який нещодавно перебував із робочим візитом на Тячівщині. Служба автомобільних доріг, якій підпорядковані дані дороги коштів на ремонт не має.  Більше того, через відсутність фінансування працівникам Тячівської філії райавтодору запропоновано на місяць піти у вимушену відпустку. Самотужки Тячівщина з цією проблемою, від якої найбільше втрачає розвиток туризму та рекреації, впоратись не зможе.

Саме тому сесія прийняла звернення до Кабінету міністрів України з проханням посприяти у виділенні коштів з Держбюджету на проведення капітального ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення району.

 В ньому зокрема йдеться: 


«Інформуємо Вас, що 21-22 листопада 2015 року внаслідок великих дощових опадів та різкого підйому води на річках Тячівського району пройшов паводок, який наніс великої шкоди населенню та об’єктам дорожньої інфраструктури району.

Найбільші пошкодження стихія спричинила у населених пунктах, які знаходяться вздовж течій гірських і швидкоплинних річок Тересва, Мокрянка, Брустурянка, Велика Уголька, Мала Уголька, Лужанка, Теребля.

Частково та повністю зруйновано автомобільні дороги загального користування місцевого значення (руйнування бетонних та габіонних підпірних стінок та дорожнього полотна у смт Усть-Чорна, с.Руська Мокра, с.Широкий Луг, с.Тарасівка, с.Лопухів та с.Кричово), що знаходяться вздовж названих вище річок, внаслідок чого частину населених пунктів було практично відрізано від району.

У 2015 році за кошти районного бюджету було профінансовано проведення першочергових невідкладних робіт по відновленню тимчасового проїзду по дорозі с.Широкий Луг - пр.Пригід, та тимчасового проїзду на відрізку дороги загального користування місцевого значення Кричово - Росош, яка повторно була зруйнована під час паводку у січні 2016 року.

Занепокоює той факт, що після проходження паводку 20-22 листопада 2015 року Службою автомобільних доріг та Облавтодором не проводилося жодних робіт по ремонту доріг, що знаходяться на їхньому балансі.

Така ситуація створює загрозу життю і здоров'ю їх мешканців через те, що утруднюється доступ до цих сіл автомобілям швидкої допомоги, пожежним машинам, тощо. Складнощі виникають, також, у повноцінному забезпеченні населення товарами першої необхідності, якісному наданню різного роду послуг.

Відсутність належного реагування з боку Служби автомобільних доріг призводить до справедливого обурення мешканців цих населених пунктів, зростання соціальної напруги і невдоволення.

Тому просимо Вас сприяти у виділенні коштів з Державного бюджету для виконання невідкладних робіт по капітальному ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у с.Руська Мокра, с.Лопухів, смт.Усть-Чорна, с.Широкий Луг, с.Тарасівка та с. Кричово, так як у районному бюджеті відсутні фінансові ресурси для проведення цих заходів у повному обсязі».

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration