Тячів Life

A+ A A-

Старостою у селі Вільхівці - Лази і Раково обрано - Наталію Майор

ролдітітЗа результатами вчорашніх виборів у Вільховецькій об'єднаній громаді, зокрема у таких селах як Вільхівці -Лази і Раково більшою кількістю голосів обрано на посаду старости- Наталію Майор.


Виборці надали перевагу молодій і перспективній представниці прекрасної статті, яка останніми роками працювала секретарем ради та виконувала обов'язки голови. І тим самим здобула довіру у сельчан та перемогу на виборах у не менш сильного конкурента - першого заступника Вільховецького сільського голови Василя Цірика.
У свій час він впродовж п'яти скликань вже очолював даний населений пункт. Однак на цей раз місцеві мешканці виявили більшу прихильність молодій генерації ніж досвіченим кадрам.
У новообраного старости Наталії Майор чимало планів на розвиток Вільхівці -Лази і Раково, які втілюватимуть в об'єднаній громаді за допомогою депутатського корпусу, активу села, колективу сільради. Сподіваються на підтримку районної влади, зокрема голови РДА Василя Дем’янчука, який проживає у Вільхівці- Лази і всім серцем вболіває за майбутнє рідного села.
Тячів LIFE

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration