Тячів Life

A+ A A-

У Брустурянському лісгоспі відремонтували зруйновані паводком мости і дороги

1456939657 fetchimageПроливні дощі, що пройшли 20-22 листопада 2015 року, призвели до повені, яка нанесла значні пошкодження лісовій дорожній мережі ДП «Брустурянське лісомисливське господарство». 

Призупинився доступ до основних лісових ресурсів Кедринського, Плайського, Турбатського та Лопухівського лісництв. 

У лісфонді підприємства було повністю зруйновано 9 мостів на суму 186932 грн., частково зруйновано 8 мостів на суму 53320 грн.,  та лісових доріг, довжиною 11 км., на суму 719749 грн.  Колектив усвідомив, що такий стан справ паралізував  би роботу підприємства, а це за собою привело б до несвоєчасної виплати зарплат та платежів всіх рівнів. Саме тому, завдяки чіткій організації робіт керівництвом лісництв, зокрема, та лісгоспу, у цілому, а також  мобілізації спільних зусиль лісової охорони, лісорубів, дорожньої служби у найкоротші терміни протягом двох тижнів було відновлено дорожню мережу для доступу до основних лісових масивів.

Так, у Плайському лісництві ур.Бертянка було відновлено 1,5 км (54740 грн.), ще 1,5 км (102570 грн.) шляху у Турбатському лісництві (в урочищах Турбацил, Усть-Турбат-Турбат, Окульський), 3,5 км (49410 грн.) – в Лопухівському лісництві (ур.Октябрьський-Шпанчик) та 0,3 км (21360 грн.) – у Кедринському лісництві (ур.Прочка). Проведено відновлення  мостів в урочищі Прочка, (Кедринського лісництва), урочищах Бертяник та Тарасувки (Плайського лісництва), а також в урочищах Гладин, Окульский, Скальний, Соколов, Ясінник (Турбатського лісництва).  

Як наслідок, в підприємстві не було допущено зриву виплати зарплат, своєчасно  за 2015 рік проведено повернення всіх платежів, успішно виконано показники господарської діяльності підприємства. Хоча план будівництва нових доріг виконано частково: з запланованих 7км - прокладено 6 км. Ще один кілометр лісового шляху буде зведено цьогоріч.  

Хочу відмітити, що активно працювали під час відновлення дорожньої інфраструктури лісничі Кедринського лісництва В.В.Золотар, Плайського лісництва І.Ю.Меклеш, Турбатського лісництва Д.Д.Чуса, Лопухівського лісництва В.В.Банга, чималих зусиль доклав й інженер  з будівництва лісових доріг Ю.М. Фабрицій. Немалий внесок у відновлення лісових доріг  зроблено екскаваторником О.Д. Костяком, який трудиться на екскаваторі Е-215В, та водієм самоскида КрАЗ І.М.Калиничем.

Слід відзначити роботу працівників Лопухівського лісництва: тракториста І.Д.Шетели, майстрів лісу В.В.Банги, В.І.Павлюка, працівників Турбатського лісництва: старших майстрів лісу І.І.Фабріція та І.Ю.Чуси, майстра лісу І.Ю. Адамчука та майстра Плайського лісництва В.Ю.Вурсти. Немало зусиль доклала й бригада лісорубів Кедринського лісництва, де бригадиром І.І.Петруняк.

Однак досі не відновлено лісові дороги в урочищах Гропинець, Бистрик Кедринського лісництва та урочищі Бертяник  Плайського лісництва, де наразі не здійснюється лісозаготівля. Тож провести відновлювальні роботи на цих об’єктах заплановано вже влітку.

Ярема Тимків, головний інженер ДП «Брустурянське ЛМГ»


Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration