Тячів Life

A+ A A-

У січні поточного року місцеві бюджети Тячівщини отримали більше 11 млн грн.

 photoПодаток на доходи фізичних осіб є основним бюджетоутворюючим платежем місцевого бюджету, його надійшло біля 6 млн гривень , а також майже 2 млн грн єдиного податку.

Разом з тим, одним із ключових податків, які сплачуються до місцевого бюджету є акцизний податок з роздрібного продажу підакцизною групою товарів . До бюджету Тячівського району його надійшло більше 3 млн грн .

Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” передбачено збільшення з 1 січня 2016 року ставок акцизного податку, крім ставок акцизного податку на підакцизні товари (продукцію), що підлягають маркуванню марками акцизного податку, які набирають чинності з 1 березня 2016 року.

Зокрема, з 1 січня на пиво із солоду акцизний податок збільшено вдвічі (до 2 грн 48 коп. за літр); на лікеро-горілчані вироби – на 50% (до 105 грн 80 коп. за літр 100-відсоткового спирту); на кріплені вина і вермути акцизну ставку підвищено вдвічі (до 7 грн 16 коп. за літр); на ігристі вина – також удвічі (до 10 грн 40 коп. за літр); на слабоалкогольні напої акциз зріс на 300% (до 211 грн 59 коп. за літр 100-відсоткового спирту).

На сигарети акциз за специфічною ставкою зріс на 40% (до 318 грн 26 коп. за 1 тис. штук).

Зауважимо, що не змінені ставки податку при роздрібній реалізації пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів. Як і раніше, ставка становить 5% від вартості товару.

Для роздрібної торгівлі змінилася ставка податку для пального – вона була 5%, а зараз становитиме 0,042 Євро за кожний літр реалізованого товару.

З 1 березня 2016 року набирають чинності норми щодо запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального, введення акцизної накладної, як обов'язкового електронного документу, який складатиметься при здійсненні всіх операцій з реалізації пального на внутрішньому ринку, зміна одиниці виміру пального, на яке встановлено ставки акцизного податку, з кілограмів на літри, приведені до температури 15°С.

Нагадуємо, що за ліцензіями на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами слід звертатися до Центру обслуговування платників податків ДПІ у Тячівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області за адресою: м.Тячів, вул.Армійська,2.

Доводимо до відому, у разі встановлення оптової чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії застосовується фінансова санкція в розмірі 200 відсотків від вартості отриманої партії товару, але не менше 17,0 тис грн. За роздрібну торгівлю алкоголем через касовий апарат, не зазначений у ліцензії – 200 відсотків вартості реалізованої через такий апарат продукції, але не менше 10,0 тис грн.

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration