Тячів Life

A+ A A-

Про пільги на оплату за газ тячівці можуть дізнатися на сайті 104.ua

1002113744Також є можливість самостійно завантажити заяву-приєднання до умов договору на постачання природного газу  ТОВ «Закарпатгаз Збут». 

Для цього достатньо зареєструватись в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua. До того ж, завдяки онлайн-сервісу відтепер можна переконатись в наявності пільги на оплату послуг з газопостачання включно з її розміром.

Закарпатці, які втратили, випадково зіпсували або одержали заяву-приєднання поштою у неналежному вигляді, можуть самостійно завантажити та роздрукувати її, скориставшись веб-сервісом «Особистий кабінет». В заяву вже внесені усі необхідні дані споживача, а тому клієнтам необхідно лише перевірити зазначену інформацію. У випадку згоди достатньо підписати заяву у відведених місцях та повернути до газопостачальної організації у найзручніший спосіб.

Для того, щоб скористатись цією послугою, споживачу необхідно увійти до «Особистого кабінету» та натиснути на кнопку завантаження заяви-приєднання, яка розташована праворуч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Отже, завантажити та надрукувати документ можна самостійно: швидко та зручно.

Ознайомитись із зразком заповнення заяви-приєднання закарпатці можуть на сайті ТОВ «Закарпатгаз Збут» у розділі «Як укласти договір».

Така процедура значно спрощує укладання договору, не вимагає від споживачів додаткових документів, і дозволяє нашим клієнтам, не виходячи із дому, заповнити заяви. Необхідність відвідати офіс газової компанії виникає лише у випадку, якщо дані споживача, які вказано у заяві, не відповідають фактичним (наприклад, змінився власник, кількість проживаючих тощо). Тоді споживачу необхідно прийти до газопостачальної компанії із документами для їх виправлення, - сказала директор ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Онлайн-сервіс «Особистий кабінет» постійно розвивається і накопичує все більше корисних функцій, використання яких дозволяє споживачам природного газу Закарпатської області контролювати стан особового рахунку та зручним чином контактувати з фахівцями, які нададуть відповіді на запитання, що виникають. Зокрема, з лютого поточного року, у акаунті користувача з’явилась можливість переглянути наявність пільги на оплату послуг з газопостачання включно з її розміром.

Також, станом на 10 лютого, для мешканців Закарпатської області став доступним для завантаження рахунок на оплату послуг з газопостачання за січень.

Скористатися web-сервісом з усіма доступними функціями, які щоразу вдосконалюються, можна після проходження простої процедури реєстрації на сайті 104.ua.

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration