Тячів Life

A+ A A-

Перший пішов: як і обіцяв Москаль, через хабар, на якому зловили начальника, звільнять усю зміну митників

1463493247 86855Зміна, яка чергувала сьогодні на відділі митного оформлення «Малий Березний», буде відсторонена від роботи на час проведення слідства. Якщо вину начальника доведуть – усіх звільнять.

Нагадаємо, сьогодні СБУ затримала на хабарі начальника зміни відділу митного оформлення «Малий Березний», що на українсько-словацькому кордоні. Митник за 420 євро пообіцяв посприяти кільком громадянам України, що перетинали кордон у пішохідному порядку, перенести більшу кількість сигарет, ніж це дозволено законодавством. І був затриманий на гарячому.

За деякими даними, сигарети призначалися для магазину безмитної торгівлі, працівники якого мали намір реалізувати понаднормову кількість тютюнових виробів. Усі деталі оборудки зараз з’ясовує слідство, відкрито кримінальне провадження. Голова ОДА Геннадій Москаль доручив вжити якнайжорсткіших заходів щодо працівників відділу «Малий Березний».

– На період слідства уся зміна, що чергувала сьогодні на кордоні, буде відсторонена від роботи, а після доведення вини начальника – звільнена з митних органів, – заявляє Г.Москаль. – Митним оформленням вантажів, що перетинатимуть державний кордон через відділ «Малий Березний», вахтовим методом будуть займатися працівники інших митних постів Закарпатської митниці, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration