Тячів Life

A+ A A-

У Тячеві вшанували Великого Кобзаря

DSC 0282У березні, традиційно, ми вшановуємо Великого Кобзаря, пророка і генія українського народу. З цієї нагоди в усіх куточках України проходять численні урочисті заходи.


9 березня з нагоди відзначення 202 річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Тячеві відбулося покладання квітів до пам'ятника поета. До заходу долучились представники керівництва району, міста, керівники структурних підрозділів державної адміністрації, районних установ та організацій, широке коло громадськості.
Зокрема корзини з квітами до пам'ятника поклали заступник голови райдержадміністрації Олександр Погар, голова районної ради Василь Каганець, міський голова Іван Ковач, секретар міськради Іван Кричфалушій, депутати Закарпатської обласної ради Петро Голубка та Іван Куцина.
Заходи з нагоди шевченківських днів будуть продовжені святковим концертом, який відбудеться 10 березня в районному будинку культури. Початок 0 12.00 за к.ч.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

rjpfh 2

rjpfh 3rjpfh 4rjpfh 5

rjpfh 6

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration