Тячів Life

A+ A A-

У Тересвянській дільничній лікарні на Тячівщині відновлено роботу стаціонарного віділення

 

nthtcdf 5Минулого тижня у селищі Тересва сталася важлива подія, яку з нетерпінням очікували місцеві мешканці. Після п'яти років перерви, було відкрито оновлене цілодобове стаціонарне відділення дільничної лікарні.


Лиха доля спіткала даний медичний заклад у листопаді 2011 року, коли його, з метою оптимізації галузі, було закрито. Такий пілотний проект запроваджували тодішні керманичі Партії регіонів, які звісно не думали про наслідки для населення.
А постраждали від цього насамперед хворі, які залишились без якісних медичних послуг. З тих пір дане питання неоднорозово намагалась вирішити громадськість та керівництво лікарні, однак безуспішно.
Крига, як то кажуть, скресла після зміни влади. У квітні 2015 року відбувся річний звіт головного лікаря перед депутатами та громадськістю селища. Тоді й було прийнято рішення домогтися відновлення роботи стаціонару. А вже відтак спільними зусиллями вдалося реалізувати його в життя.
Слід зазначити, що районне керівництво в особі тодішього очільника району Василя Йовдія, і нині діючого голови РДА Василя Дем'янчука всіляко сприяли вирішенню даного питання. Активно попрацював у цьому напрямку відділ охорони здоров'я РДА , який очолює Федір Яринич.
Однак найбільше зусиль доклала громадськість селища, приватні підприємці, які допомогли коштами і роботою. Фактично - це спільний проект влади і бізнесу. З районного бюджету на відновлення відділення було виділено 150 тисяч гривень і майже 100 тисяч зібрали приватні підприємці.
Як наголосив один із активістів Василь Тернавський підключилися 29 осіб: хтось посприяв фінансово , хтось допоміг матеріалами, а хтось і власною працею. Діяли за власним бажання спільно і злагоджено, адже насамперед розуміли, що це робиться для своїх людей.
Як було відмічено під час офіційного відкриття оновленого відділення головою Тячівської райдержадміністрації Василем Дем'янчуком, таку згуртованість громади можна ставити у приклад іншим. І якщо працювати так й надалі, то у селища великі перспективи розвитку. Особливо, якщо відбудеться об'єднання, відповідно до проведення децентралізації влади.
Також очільник району наголосив, що сьогоднішнє як районне так і обласне керівництво націлене на відновлення галузей всіх сфер діяльності.
- Наша позиція така - не закривати заклади, а навпаки робити все можливе, щоб люди могли отримувати всі необхідні послуги на місцях. Для цього і здійснюються реформи в Україні, хоч це й нелегко в теперішній час, - наголосив Василь Юрійович.
На цьому акцентував увагу присутніх і голова районної ради Василь Каганець.
- Об'єднавшись, громади матимуть більше прав і повноважень, а також коштів. Відкриття оновленої лікарні - важливий крок у цьому напрямку, адже у Законі передбачено надання якісних медичних послуг, - сказав він.
Як надалі функціонуватиме заклад коротко проінформував начальник відділу охорони здоров'я РДА Федір Яринич, а також запевнив у всебічному сприянні у вирішенні всіх нагальних питань.
Від імені виконкому вдячність приватним підприємцям за допомогу у відкритті лікарні висловив селищний голова Василь Олексій. А також закликав усіх до подальшої активної співраці.
Головний лікар Василь Парасич наголосив, що у відділенні створені всі належні умови, відповідне медикаментозне забезпечення та харчування. Цілодобовий стаціонар розрахований на 20 ліжок, з яких 10 буде хоспісних. Також є окрема палата для лікування учасників АТО. На сьогодні всі вонм вже майже заповнені,  пацієнтам надається кваліфікована медична допомога. В чому власне переконалися керівництво району та представники громадськості, які прийшли на офіційне відкриття оновленого відділення лікарні.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

nthtcdf 11nthtcdf 12

nthtcdf 1

nthtcdf 4

nthtcdf 6

nthtcdf 7

nthtcdf 9

nthtcdf 13

nthtcdf 10

nthtcdf 14

nthtcdf 8

DSC 0043

nthtcdf 2

DSC 0138

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration