Тячів Life

A+ A A-

Депутат Закарпатської облради Василь Федурцьо допоміг влаштувати жінкам Дубівської РЛ №2 справжнє свято

giFullВже традиційно напередодні Дня жінок у Дубівській РЛ №2 проводяться святкові заходи, під час яких медики підсумовують проведену роботу за рік та вітають жінок-колег з весняним святом. І цей рік не був винятком.


Так, адміністрація разом профком закладу та за фінансової підтримки депутата обласної ради В.В.Федурця підготували для дубівських медиків концерт та вручили жінкам подарунки: сувеніри, солодощі та квіти.

Розпочав захід головний лікар закладу Микола Бігунець, який побажав представницям прекрасної половини людства здоров’я, щастя та весняного настрою. Також керівництво лікарні відмітило подяками та грамотами окремих медпрацівників за високий професіоналізм та з нагоди Дня 8 березня. Також було зачитано вітання для медиків-жінок від голови РДА В.Ю.Дем’янчука, голови районної ради В.Й.Каганця, начальника відділу охорони здоров’я РДА Ф.М. Яринича, селищного голови В.М.Носи, приватного підприємця І.М.Сойми та керівників установ селища.

Затим свято продовжили юні артисти. Веселого настрою присутнім додали талановиті діти медпрацівників – Д.Ю.Дерфі, В.В.Сойма та інші, які виспівували тематичних пісень та грали мелодійні композиції на музичних інструментах. Потішили медиків своїми виступами й вихованці Дубівської ДШМ, які разом з директором закладу М.П.Воронцовою, хореографом М.Ф.Макуркіною, викладачами Н.П.Піцур,Н.Ю. Дурундою та Т.С.Мустяце підготували насичену концертну програму.

Л.Білак, газета "Дружба" 

оолдд

прравіпрол

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration