Тячів Life

A+ A A-

Вдячність депутату Закарпатської обласної ради Василю Федурцьо від вірників села Лопухово

DSC 0627Висловлюємо  щиру молитовну подяку  благодійнику і меценату, депутату Закарпатської обласної ради Василю Федурцю за пожертви  і сприяння у будівництві каплички на честь ікони Казанськоі Божої Матері у селі Лопухово.

Ваш доброчинний внесок – це не просто дарунок нашій  святині, а вклад у піднесення та в зміцнення духовності українського народу, крок до євангельського благовістя.

Тож нехай Всемилостивий Господь щедро віддячить Вам за Вашу пожертву, і справдяться на Вас Його слова: «Прийдіть, благословенні Отця Мого,… те, що ви зробили одному з моїх цих, те ви Мені зробили» (Мф. 25:34-40).

Церква споконвіків пам'ятала про жертводавців, молилася за них. Продовжуючи цю святу традицію, ми пам'ятаємо, молимось і бажаємо Василю Васильовичу та його рідним щастя й здоров'я, сповнення всіх його намірів та Господнього благословення на подальші хороші  справи, які він має намір ще зробити у своєму житті.

Нехай добро, звершене во славу Божу, повернеться сторицею.  

Вірники села Лопухово та настоятель храму Св. Різдва Іоанна Христителя протоієрей  Василій Магурський.

капличка 4

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration