Тячів Life

A+ A A-

В Австралії двометровий пітон напав на дитину

ллллллллллллоМоторошний інцидент стався в Новому Південному Уельсі в Австралії. Там двометровий пітон напав на шестирічного Тайлера, коли той спав на верхній ліжку двох'ярусного ліжка, повідомляє The Thelegraph.

Дитина в жаху прокинулася, коли відчула, як рептилія ковзнула по ньому, а потім вкусила за руку. Після цього пітон почав атакувати обличчя хлопчика. Гучні крики Тайлера розбудили його мати, яка прибігла йому на допомогу. Жінці вдалося відтягнути дитину подалі від гігантської змії.

Пізніше мати розбудила свого кузена і він разом з другом сім'ї Крейгом Бейкером зумів зловити і вбити небезпечну рептилію. Хлопчика з укусами доставили в місцеву лікарню, зараз його життю ніщо не загрожує. Напад змій на людину – поширена проблема в Австралії.

Раніше експерти відзначили, що через спеку помітно збільшилася кількість постраждалих від укусів цих рептилій. За словами фахівців, активна забудова території позбавила змій місць проживання і змусила відправитися на житлову територію.

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration