Тячів Life

A+ A A-

Вихідні порадують українців весняним теплом

Дощі пройдуть тільки на Заході. Такий прогноз від Українського гідрометцентру.

 


1455102823 original 1389269379Найближчі три дні, 6-8 березня, в Україні будуть сонячними і без опадів. Дощі пройдуть тільки на Заході. Такий прогноз від Українського гідрометцентру.


ЧЕТВЕР, 6 БЕРЕЗНЯ На більшій території України без опадів, сонячно. Вдень температура прогріється до +7 ... + 13 ° С. Тільки в Ужгороді, Донецьку і Луганську можливі короткочасні дощі. У Києві вдень буде до +9 ... + 11 ° С, сонячно. Вітер південний, 5-10 м / сек. У високогір'ї Закарпатської та Івано-Франківської областей у зв'язку з відлигою очікується підвищена лавинна небезпека.

В Україну прийшла по-весняному тепла погода.  Прогноз на 6-8 березняЧЕТВЕР, 7 БЕРЕЗНЯ Дощі тільки в західних областях - Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській. На решті території - без опадів, сонячно. Вдень стовпчики термометрів покажуть +10 ... + 17 ° С. Найтепліше буде на Півдні, а також у Вінницькій та Чернівецькій областях. У Києві 7 березня вночі очікується +4 ... + 6 ° С, вдень +11 ... + 13 ° С, сонячно. Вітер південно-східний, 7-12 м / сек.

В Україну прийшла по-весняному тепла погода.  Прогноз на 6-8 березняЧЕТВЕР, 8 БЕРЕЗНЯ Майже на всій території України буде по-весняному сонячно і без опадів. Дощі тільки на Заході. Вдень температура прогріється від +11 ... + 13 ° С на Заході, Півночі, Сході і в Центрі до +16 ... + 19 ° С на півдні і в Криму. У Києві буде без опадів, сонячно, вдень +11 ... + 13 ° С. Вітер південно-східний, 7-12 м / сек.

В Україну прийшла по-весняному тепла погода.  Прогноз на 6-8 березняджерело

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration