Тячів Life

A+ A A-

Москаль оприлюднив скандальний лист Посольства України в Словаччині, яке знайшли у контрабандиста (ФОТО)

1464074678 00002705Скандал з резонансним затриманням "дипломатичної контрабанди" в Закарпатті набирає обертів. Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму сайті опублікував скандальний лист Посольства України в Словаччині, яке знайшли у дипломата, який перетинає кордон в напаковані сигаретами авто.

- Оскільки Міністерство закордонних справ України навіть через три дні після затримання «дипломатичної контрабанди» ніяк не може знайти лист Посольства України в Словаччині, на підставі якого в Угорщину намагалися завезти велику партію нелегальних сигарет, оприлюднимо цей документ для громадськості, - заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Як видно, лист написано українською та словацькою мовами на офіційному бланку Посольства України в Словацькій Республіці з вихідними даними: № 6139 / 24-612-920 від 19.05.2016р.

Є гербова печатка і підпис 1-го секретаря Посольства України Оксани Ліщишин. Адресат листа був такий: «Всім кого це стосується, митним і прикордонним органам». І текст: «Цим підтверджується, що 21.05 - 24.05.2016 на дипломатичній машині Volkswagen transporter EE 24158 перевозиться дипломатичний вантаж. Згідно з Віденською конвенцією він не підлягає контролю».

"Всі ми сподіваємося, що службове розслідування з цього ганебного факту буде швидким, а висновки жорсткими. Паралельно ще раз звертаюся до Верховної Ради - в Україні давно пора повернути кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів, так, як це є в Євросоюзі. Адмінпротоколи і символічними штрафами побороти контрабанду, яку возять як прості громадяни, так і панове з дипломатичними паспортами, нереально. ", - написав Москаль.

Москаль оприлюднив скандальний лист Посольства України в Словаччині, яке знайшли у контрабандиста (ФОТО)

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration