Тячів Life

A+ A A-

Протестувальники ночуватимуть біля КПП «Ужгород»

5d42b47 img 0719Про це заявили активісти, які сьогодні вранці перекрили з’їзд та виїзд до пункту пропуску «Ужгород – Вішне Нємецке».

«Ми стоятимемо тут доти, поки нас не почують і не зроблять щось. Чому до нас відносяться як до другосортних людей? Ми протягом дня блокуємо в’їзд та виїзд з держави, а до нас так ніхто і не вийшов?», - скаржаться протестувальники.

Проте, близько дев’ятої вечора представник митниці таки вийшов до мітингувальників. Він заявив, що не в його компетенції щось вирішувати. Також митник додав, що дану акцію не підтримує та вважає її недоречною.

За словами організаторів, вони стоятимуть тут до завтра. Саме на 10 березня, за повідомленням керівника ГО «ЗАВТРА» Павла Білецького, запланована зустріч із керівництвом державної прикордонної служби, митниці та губернатором. Обговорюватимуть шляхи покращення користування автомобілями з іноземною реєстрацією.

«Принаймні є вже одна чітка обіцянка відмінити ці мутні маніпуляції з довідками з СТО», - зазначив активіст.

Однак, якщо перемовини не принесуть результатів, то акцію обіцяють продовжити та перекрити й інші пункти пропуску. Наразі обмежений рух тільки в Ужгороді. У Малому Березному рух відновлено.

«Ми не повністю перекрили рух транспорту. Ми ж не звірі. Пропускаємо людей з малими дітьми та тих, хто їде в нагальних справах», - зазначають активісти.
Голос Карпат

Також у середу було заблоковано перехід у Солотвині на Тячівщині та на інших переходах Закарпатті. Протестувальники вимагають врегулювання процедури проїзду через кордон автомобілей з іноземною реєстрацією. 

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration