Тячів Life

A+ A A-

У Дубовому відбувся турнір з жіночого футболу

P3040283 350x2624 березня 2016 року в смт.Дубове на сільському стадіоні "Карпати" відбувся турнір з жіночого футболу присвячений Дню 8 березня.

На турнір з'їхалося 5 команд з смт.Солотвино,с.Ганичі,с.Тарасівка,с.Нересниця, та домашня команда.На протязі всіх змагань відбувалася запекла боротьба на полі.
Всі команди проявили неабияку волю до перемоги, але кращими стали: 3 почесне місце посіла команда з с.Тарасівка, 2 місце команда з смт.Солотвино та чемпіонами стали господарі смт.Дубове.

На церемонії нагородження завідувач сектору молоді та спорту Герчак В.В. вручив дівчатам призерам та переможцям заслужені нагороди від Тячівської районної державної адміністрації.