Тячів Life

A+ A A-

Старти вихованців Тячівської районної ДЮСШ у 2016 році

теніс30-31 січня в місті Запоріжжі від­бувся чемпіонат України серед шко­лярів 1999 року народження та мен­ших за віком спортсменів. Серед най­кращих спортсменів опинилася вихо­ванка Тячівської ДЮСШ відділення легкої атлетики Палінкаш Тетяна.

За результатами Тетяна стала срібною призеркою  з бігу на дистанції 2 000 метрів з перешкодами, а також вибо­рола бронзову нагороду в бігу на 3000 метрів.

З 11 по 13 лютого в місті Суми відбувся Чемпіонат України серед мо­лоді з легкої атлетики. Вдало виступив у складі збірної команди Закарпатської області вихованець нашої школи від­ділення легкої атлетики, кандидат у майстри спорту Гусар Андрій. Він за­йняв ІІІ місце у потрійному стрибку. Тренер обох призерів вихованців Гу­сар Віктор Михайлович.

З 20 по 21 лютого в м.Берегово відбувся чемпіонат області серед команд ДЮСШ з тенісу до 12 років. Вихованець відділення тенісу Шишмарьов Ігор став чемпіоном області серед юнаків. Серед дівчат ІІ місце посіла Лукач Валерія. В парному розряді Шишмарьов-Савицький зайняли І місце. Серед дівчат: Лукач-Григоренко – посіли другу сходинку. У змішаному розряді Лукач-Шишмарьов зайняли ІІ місце. Тренери вихованців – Белені Габріелла та Павлишинець Віктор.

20-21 лютого пройшов чемпіонат області серед команд ДЮСШ з греко-римської боротьби серед юнаків 2001-2003 р.н. На високому рівні виступили вихованці нашої школи. З 12 вагових категорій наші борці вибороли 10 перших та 2 другі місця.

Чемпіонами області стали:

Білей Вадим (вагова категорія 29 кг), Дерябін Павло (в.к. 32 кг), Лупан Юрій (в.к. 35 кг), Раковці Юрій (в.к. 38 кг), Маханець Володимир (в.к. 42 кг), Марко Євген (в.к. 47 кг), Куцин Алекс (в.к 59 кг), Корсак Іван (в.к 66 кг), Стойка Євген (в.к. 73 кг), Бердар Іван (в.к. 85 кг). Другі місця зайняли Довгей Роман – 29 кг та Кошута Василь – 53 кг.

Команду готували тренери-викладачі ДЮСШ Болдижар Й.Ю., Варга В.І., Лукач І.М., Ковернюк В.О., Гусар М.В. та Попович М.І.

На фінальній першості області  з футзалу в м.Ужгороді 20 лютого були представлені команди 2004-2005 р.н. ЗНЗ Закарпатської області. Поєдинки викликали захоплення та співпереживання у глядачів. А головне – воля до перемоги в учасників змагань.

У фінальній грі зустрілись команди Тячівського та Виноградівського районів. Тячівський район представляли вихованці старшого тренера відділення футболу Тячівської районної ДЮСШ Приходька Федора Павловича, які займаються на базі Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Наші гравці розгромили суперника з рахунком 4:0. Відтак, саме вихованці Тячівської ДЮСШ вирушать до столиці представляти наш край на всеукраїнському рівні, а саме: Маринець Роман, Бенчак Богдан, Немеш Мирослав, Дебич Василь, Юришинець Назар, Тиводар Богдан, Маркуш Іван, Дан Василь та Горничар Михайло.

Тож вдало стартували в цьому році вихованці нашої школи. Ми вдячні їм за успішний початок і бажаємо: «Так тримати і надалі».

Слід також відмітити, що Тячівська районна ДЮСШ в черговий раз посіла І місце в  огляді-конкурсі зі спортивної майстерності серед команд ДЮСШ області. Подяка всім тренерам школи за результативну роботу з вихованцями та активну участь у змаганнях різних рангів.