Тячів Life

A+ A A-

Тячівський марафонець Андрій Терп'як готується до IX Супермарафону

рооравіНаближається до завершення підготовка до участі у IX Супермарафоні навколо Балатону, що буде проходити з 17 березня 2016 року в Угорщині.

Загальна довжина дистанції складає 195,5 км. Проводиться він у мальовничій місцевості озера Балатон. Сам маршрут проходить навколо озера, розбитий на 4 етапи і кілька дистанцій.

Протяжність етапів відповідно 48,2 км, 52,9 км, 45,2 км, 49,2 км. На кожен з етапів встановлено ліміт часу, що складає приблизно 6 годин 30 хвилин. У разі перевищення відведеного часу на подолання етапу спортсмен дискваліфікується. Необхідно зауважити, що організаторами передбачено і інші дистанції спортивного свята: половина Супермарафона – 93,1 км, естафета – команда з 4-х спортсменів, що біжать окремо визначені етапи, і марафон – 42,195 км. Попередньо передбачається участь біля 2000 чоловік.

Як вже зрозуміли читачі, я є одним із учасників даного супермарафону, реєстраційний номер – 196.

Підготовка до Супермарафону проходить досить складно,  немає потреби викладати всі деталі, але на окремих хочу зупинитись. По-перше – тренування, направлені на зміцнення серцево-судинної системи. Середній тренувальний темп в процесі підготовки складав 10 км за годину при  кількості ударів серця в хвилину до 150. В середньому в тиждень набігав біля 100 км. Погодьтеся, що навантаження як для 53-річної людини досить високе. Необхідно зауважити, що тренуватися без дотримання режиму, дієти і позитивного оточення малоефективно. Режим мною витримувався, питання дієти та харчування входило в обов’язки дружини. І оточують мене позитивні люди. Простіше – від негативу намагаюсь відгородитися.

Починається найвідповідальніший двотижневий етап підготовки. За цей період важливо підвести до максимуму фізичну витривалість організму, перейти на спецдієту в харчуванні і зберегти тенденції позитивного сприйняття оточуючого середовища  до дня старту.

Чого так детально про все це пишу? По-перше, публічно подавши дану інформацію,  я отримую моральну підтримку з боку людей, які адекватні в своєму розвитку. Інших ми до уваги не беремо. По-друге, подаючи цю інформацію, «спалюються»  всі мости для відступу. Адже кожен, хто мене знає особисто, може запитати: «Як Супермарафон?» Я не відношу себе до людей, які, відповідаючи на запитання, відводять очі вбік. По-третє, на тренуваннях і в розмовах часто спілкуюсь з однодумцями. Моє враження, що їх кількість постійно зростає. З радістю повідомляю, що на третьому етапі Супермарафону – 42,195 км побіжить моя донька Галина. Третій етап для мене буде найважчим та переломним і радий, що сама рідна людина буде знаходитись поряд. Важливо повідомити, що на кожному з етапів мене будуть опікувати бігуни з України.

Хочу подякувати всім, хто переймається проблематикою розвитку та його роллю в повсякденному житті.

Слава Україні!

25 лютого 2016 року
м.Тячів                                                                                                                                     Андрій Терпяк

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration