Тячів Life

A+ A A-

Районний чемпіонат з шашок-64 відбувся на Тячівщині

1456218323 відкритий 921 лютого 2016 року у с.Біловарці на базі ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся чемпіонат району з шашок-64 між дорослими та школярами.

Загальна кількість учасників близько 35 осіб, з яких 16 школярів.

Загальне керівництво та контроль здійснював завідувач сектору молоді та спорту Тячівської РДА В.Герчак, а безпосередню організацію та проведення змагань взяв на себе голова районної федерації шашок Кошілко М.М.
Також до проведення даного спортивного заходу активно підключилась директор та колектив Біловарської ЗОШ І-ІІ ст, які надали приміщення та пригостили смачним обідом всіх учасників змагань. Окрема подяка Мельнику В.М. за проявлений ентузіазм, залучення молоді до чемпіонату району з шашок.Змагання пройшли в по-спортивному напруженій атмосфері, всі учасники отримали тількі позитивні емоції від гри.

В рамках відкритя змагань з вітальним словом виступили Герчак В.В. та Кошілко М.М. Також приємно вразили всіх учасників змагань та почесних гостей учениці Біловарської ЗОШ І-ІІ ст., які підготували концертний виступ який зарядив спортсменів позитивом на весь день.

За результатами змагань серед шкільної молоді ІІІ почесне місце зайняла Орто Валентина м.Тячів Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ІІ місце - Пал Данієл м.Тячів, ліцей з угорською мовою навчання і чемпіоном району серед школярів став Носа Петро, с.Красна, Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед дорослих ІІІ почесне місце посів Чербаник М.М. смт.Солотвино, ІІ місце Дьордяй В м.Тячів і чемпіоном району став Кошілко М.М. Всі призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та пам'ятними подарунками Тячівської районної державної адміністрації, повідомляє сектор молоді та спорту РДА.