Тячів Life

A+ A A-

Прекрасних жінок Тячівщини з 8 Березням привітало керівництво району

DSC 0202Вже ступила на поріг найочі­куваніша пора року – весна, а разом з нею до нас завітало прекрасне весняне свято – Між­народний жіночий день, який світ відзначає 8-го бе­ре­зня.

Саме цього дня найсиль­ніша половина людства – чоло­віки, виявляють турботу, лю­бов, повагу та ніжність до найпрекраснішої її частини - жіноцтва.
Керівництво Тячівщини теж підготувало жінкам району сюрприз. Напередодні свята у районному кінотеатрі ім.Т.Шевченка відділу культури відбулася розважально- концертна програма з привітаннями та подарунками.
Насамперед ведучий - Михайло Рудик запросив до вітального слова голову районної державної адміністрації Василя Дем’янчука. Вітаючи присутніх зі святом очільник району зауважив, що жіноцтво заслуговує на при­ємні сюрпризи кожного дня, але саме 8-го Березня очікуються найпри­єм­ніші слова та вчинки від чоло­ві­ків.
- Сьогодні жінка займає поче­сне місце у суспільстві, проявляє себе в різних сферах життя і виконує почесну місію – материн­ства. І це є до­казом того, що вона непереве­ршена у своїй досконалості, - наголосив очільник Тячівщини.
Відтак відповідно до розпорядження, яке зачитав керівник апарату райдержадміністрації Богдан Макусій, нагородив почесними грамотами районної влади ряд працівниць різних структур району.
З такими ж прекрасними побажаннями до жіноцтва звернувся голова районної ради Василь Каганець, який вручив грамоти від обласної та районної ради представницям органів місцевого самоврядування.
А музичні вітання у цей день для всіх присутніх жінок, дарували тільки чоловіки: гурт « Каприз» з селища Дубове, солісти Олександр Жарков (смт.Дубове), Станіслав Химич (с.Нересниця), Мирослав Шваля (м.Тячів, районний будинок культури) та солісти – інструменталісти Владислав Бурдюх (Тячівська ДШМ) і Юрій Гарагаль (Дубівська ДШМ). Вони виконали ряд ліричних і розважальних композицій, присвячених її величності - Жінці.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

DSC 0177DSC 0180DSC 0181

DSC 0214

DSC 0218DSC 0230

DSC 0239

DSC 0249

DSC 0243

DSC 0253

DSC 0241

Коментарі

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration