Тячів Life

A+ A A-

1464073176 bezymeny 2День матері – один із найприємніших весняних свят. До нього з особливою наполегливістю готувалися й учні 2-В класу Грушівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Тож, зібравши матусь, бабусь та сестричок  у будинку культури, школярі презентували свої здібності та любов до найрідніших.

Детальніше: Чарівне свято для матусь відбулось у Грушівській школі

вишивкаВишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання, чи політичних поглядів. Адже вона пройшла крізь віки і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею.

Детальніше: У Тячівській районній бібліотеці провели годину спілкування до Дня вишиванки

00055555День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Детальніше: У Тячеві провели танцювальний флеш моб з нагоди Дня вишиванки

дшмУ середу, 18 травня, в районному будинку культури відбувся звітний концерт учнівських та викладацьких ко-лективів Тячівської дитячої школи мистецтв.

Детальніше: Тячівська ДШМ відзвітувала концертом на підтримку 128 -ї бригади

558Вчора, 20 травня на центральній площі Мукачева розпочався вже XVII міжнародний театральний фестиваль етнічних театрів держав СНД і єврорегіону «Етно-Діа-Сфера», пише мукачево.

Детальніше: У Мукачеві стартував театральний фестиваль "Етно-Діа-Сфера"

External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Register

LOG IN

fb iconLog in with Facebook

Register

User Registration